Výrobcovia / značky

Prečo my

Úvod InfoPrečo my

Sme rodinná firma, ktorej nie je ľahostajná budúcnosť detí. Našim pôsobením šetríme životné prostredie, a tak aj Vy svojim nákupom pomáhate trvalej udržateľnosti, nakoľko šetríte prírodu a zdroje našej modrej planéty. Chceme napomôcť, aby aj budúce generácie mohli plnohodnotne žiť na krásnej planéte Zem.


Naše aktivity siahajú za hranice klasického e-shopu.


Z celkových tržieb posielame 1%  na transparentný účet slovenskej neziskovej organizácie PARADYSIO, ktorá všetky darované peniažky používa výhradne na financovanie neziskových aktivít cielených pre deti všetkých vekových kategórií v projektoch zameraných na vzdelávanie a osvetu proti rasizmu, xenofóbii, zneužívaniu detí a mladistvých a v oblasti detských práv.


Pravidelne odovzdávame oblečenie rodinám v núdzi, hlavne osamelým maminkám s deťmi, ale aj neziskovým organizáciám a školám, ktoré nás oslovia. Pokiaľ aj Vy viete o niekom, komu by sa naša pomoc mohla zísť, neváhajte nás kontaktovať.


A tým benefity Vášho nákupu stále nekončia. Využitím služieb e-shopu REWORN napomáhate ťažko zdravotne postihnutým ľuďom v šanci na dôstojný život tým, že si u nás privyrábajú. Či Vám balíček starostlivo zabalil, skontroloval a odoslal Janko, Ľubka, Anka alebo Julko, vedzte, že Váš balíček bol odoslaný človekom, ktorý do neho vložil aj kúsok svojho srdca a lásky.

Copyright 2018 - 2021 © REWORN